FC Djursholms Officiella Hemsida

Kontaktinformation

Egen webbadress: http://www.fcdjursholm.se/
Webbadress: http://www.sportnik.com/fcdjursholm
Kontaktperson: Patrik Eriksson
Mobil: 0709-985220
E-mail:
Hemmaarena: Djursholms IP konstgräs Karta
Sport: Fotboll
Adress: Skolängsvägen 1
182 68 Djursholm
Postadress: 182 68 Djursholm
Bg-nummer: 609-5731
Information:

Klubbchef. övergripande frågor om föreningen
Christian Snäcke 0700-371429 mail: sportchef@fcdjursholm.se

Sportchef, ansvarig Herr/U19 - U15- U14
Christian Tiritiello    070-7671414  mail: tiritiello@fcdjursholm.se

Konsulent administrativa frågor:
Patrik Eriksson 0709-985220 mail: kansliet@fcdjursholm.se

Konsulent - material och frågor om Knatteskolan:
Kjelle Blixt 070-6308027 mail: kjelle@fcdjursholm.se

Flick ansvarig:
Zinar Spindari 073-6493568  mail: zinar.spindari@gmail.com

Ansvarig 1:a lags verksamhet pojk U10-U13
Jean Balawo 076-4434391  jean@fcdjursholm.se

Ansvarig Knatte
Jean Balawo 076-4434391  jean@fcdjursholm.se

Chefstränare Målvakter:
Christian Tiritiello    070-7671414  mail: tiritiello@fcdjursholm.se

Ansvarig Dam senior verksamhet
Mauricio Rojas 0704-968111  mr.mauriciorojas@gmail.com

V
aktmästare:
Dennis Asplund dennis@fcdjursholm.se

Cafeteriafrågor
kontakta: malin@nannystockholm.se

Kansliet är bemannat kontorstid 09:00-17:00 samt måndagar under säsong 09:00-20:00.
Obs att på fredagar stänger kansliet senast 16.00

Vänligen respektera att vi på helger och sena kvällar inte har möjlighet att svara på mail och telefonerna.
Vid akuta händelser på dessa tider skicka enbart sms så återkommer vi så fort vi har möjlighet, tack!

Följ oss gärna på Twitter: https://twitter.com/FCDjursholm   eller på Facebook: FC Djursholm https://www.facebook.com/pages/FC-Djursholm/1378871552377495?fref=ts
Övrig information om matcher, träningstider, domarschema, omklädningsrumsfördelning osv finns på hemsidan www.fcdjursholm.se


FC Djursholm kansli

AVARDA
Matkomfort
Sportway
Nordea Privat Banking
Sundling Wärn
Callisma
Englesson
Mäklarringen
Frans August
Djursholms Träningscenter
Östberga Pizzeria
Stadium
Hallmans.nu
HDR Partners
Jacobs Takeaway